Реєстрація торговельної марки

Якщо ви не підібрали собі франшизу або вже зареєстровану торговельну марку, ви можете подати онлайн заявку на реєстрацію торгової марки. Почати, ми рекомендуємо з проведення пошуку по зареєстрованим торговим маркам за допомогою нашого віджету IdeaBox. Дана можливість безкоштовна для користувача, проте база не містить даних про заявки, які знаходяться в процесі реєстрації. Переконавшись в тому, що серед зареєстрованих торгових марок вашого позначення немає, Ви можете подати заявку на реєстрацію.

Щоб бути впевненим на 100% в позитивному результаті реєстрації, ми рекомендуємо проводити повний професійний пошук. Даний пошук покаже всі схожі позначення, включаючи заявки на стадії експертизи (не тільки зареєстровані ТМ). В результаті пошуку, наші фахівці готують звіт, в якому клієнта попереджають про всі ризики, з якими він може зіткнутися в процесі реєстрації (якщо вони є). Також клієнт отримує необхідні рекомендації для продовження роботи.

Подаючи заявку на реєстрацію, клієнт може вибрати стандартну процедуру реєстрації або прискорену. Стандартна процедура займає 15-17 місяців з моменту подачі заявки. Прискорена процедура триватиме 7-8 місяців. Приємним бонусом для клієнтів, які вирішили реєструвати торговельні марки за прискореною процедурою - безкоштовна реєстрація домену UA на один рік. Дізнатися повну вартість реєстрації з усіма зборами та митом можна за допомогою онлайн калькулятора.

Після подачі заявки, ми рекомендуємо завантажити наш мобільний додаток IdeaBox. Додаток дозволить отримувати інформацію про актуальний статус заявки в процесі експертизи. Завантажити додаток можна тут: https://ideabox.name/app